Telegram Instagram google plus facebook aparat RSS
آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی تحت وب شامل انواع وب سایت و برنامه‌های کاربردیمسبح تمام عیار | نرم افزار حسابداری طلا و جواهر | حسابداری زرگری | طلا و جواهر فروشینرم افزار حسابداری فروشگاهی / شرکتی / خدماتینرم افزار مخصوص دفاتر قرض الحسنهپذیریش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی در کاربری‌های مختلف اعم از اندروید، IOS، ویندوز و وبمسبح تمام‌عیار- نرم افزار حسابداری مخصوص طلا فروشان
شماره‌ی مطلب : ‌38 | تعداد بازدید : 2038

نرم‌افزارهای مستطاب حسابداری را بشناسید

نرم افزار حسابداری طلا و جواهر مسبح تمام عیار، نرم افزار حسابداری اتوماتیک فروشگاهی حسابیس و نرم افزار مستطاب حسابداری دوبل برای حسابداران حرفه‌ای با عنوان حساب‌سافت سه محصول به‌روزشده یا جدید شرکت اشراق رایانه هستند که پس از آزمایش کامل و تائید، روانه‌ بازارهای مختلف حسابداری ایران شده‌اند.

نرم‌افزارهای مستطاب حسابداری را بشناسید

نرم افزار حسابداری طلا و جواهر فروشی مسبح تمام عیار، یکی از کامل‌ترین و قدیمی‌ترین محصولات حسابداری است. این نرم‌افزار به‌تازگی به‌روز و مجهز به امکانات مدرن شده و آماده‌ی ارایه به بازار طلا و جواهر ایران است.

این برنامه دارای امکان کنترل خرید و فروش، دریافت و پرداخت، مرجوعی، تعمیرات، چک و بانک، هزینه و درآمد، سهامداری، آبکاری، ریگیری و مخراجکاری جواهرات طلا، پلاتین یا نقره و جواهرات ترکیبی‌ست. ریز مشخصات سنگ‌های وزنی و تعدادی موجود در جواهر به همراه فی و قیمت کل آنها بر حسب وزن یا تعداد در ردیف‌های دلخواه تنظیم می‌شود. 

فرایندهای کنترل و مدیریت سنگ‌های جواهرات و بارخونه به همراه عملیات مخراجکاری و پیاده سازی سنگ‌ها وظیفه مدیریت جواهرات موسسه را برعهده دارند. این برنامه مشخصات و قابلیت‌های فراوانی دارد که به‌تفصیل در سایت مخصوص خود به نشانی mosabbeh.com درباره‌ی آن نوشته شده است.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی حسابیس یک نرم افزار فوق مدرن اتوماتیک است که آپشن‌ها و امکانات جانبی زیادی برای سهولت کار دارد. این برنامه ضمن آنکه گردش و مانده کلیه‌ حساب‌های کل، معین و تفصیلی را نشان می‌دهد از سیستم خشک حسابداری رسمی استفاده نکرده و گزارشات خود را به‌صورت آنلاین و یکپارچه تولید می‌کند.

بنابراین با داشتن نرم افزار حسابداری اتوماتیک فروشگاهی، خدماتی، پیمانکاری یا تولیدی حسابیس، دیگر نیازی به بازسازی اسناد نیست. اسناد به‌صورت آنلاین توسط الگوریتم‌های دقیق و پیچیده ساخته شده و نتیجه ساده‌شده‌ی آن در اختیار قرار می‌گیرد. خلاصه‌ای از عناوین موجود در برنامه عبارت است از خرید، فروش و مرجوعی، انبار و مدیریت کالا، دریافت و پرداخت وجه، خزانه داری، کنترل اموال، چک شخصی و چک اشخاص، حواله و رسید انبار، دریافت و پرداخت خدمات، مدیریت هزینه و درآمد، سهامداری، حساب عملکرد کلی و ریز اشخاص، ارزش افزوده و TTMS، حساب عملکرد صندوق‌ها، دریافت و پرداخت بانکی، قسط‌بندی و دفتر اقساط، فروش با بارکد، فروش با مانیتورهای لمسی، پیوست‌کردن فایل‌ها به فاکتورها، مدیریت ایمیل اسناد و فاکتورها، طراحی و چاپ فاکتور دلخواه، انواع تخفیف، ارسال مانده به پوزهای بانکی، تبدیل کالا به کالا و دفاتر حسابداری برخط. 

نرم افزار حسابداری دوبل حساب‌سافت برنامه‌ای مخصوص حسابداران حرفه‌ای است. انجام حسابداری دوبل از طریق این نرم افزار مستطاب حسابداری بسیار دلپذیر است. این برنامه امکان ثبت دستی اسناد مختلف حسابداری را بر اساس سرفصل‌های قابل تعریف کل، معین و تفصیلی فراهم می‌کند. تنظیم اسناد و دفاتر رسمی حسابداری به همراه گزارشات رسمی اعم از تراز آزمایشی، سند خلاصه، ترازنامه، حساب عملکرد سود و زیان و .. از طریق این نرم افزار به سادگی میسر می‌شود. 

این برنامه مبتنی بر حسابداری دوبل است. اسناد حسابداری در سه سطح پیش نویس، موقت و دایم تنظیم می‌شوند و امکان چاپ رسمی این اسناد وجود دارد. اگر ستون‌های سند حسابداری تراز نباشد، سند مربوطه به صورت غیرتراز ثبت شده و امکان انتخاب نمایش یا عدم نمایش این آرتیکل‌ها در مانده حساب سرفصل‌ها و در سایر دفاتر و گزارشات حسابداری وجود دارد. برنامه به گونه‌ای تنظیم شده است که امکان تنظیم سند افتتاحیه از روی اطلاعات سند اختتامیه یک دوره مالی وجود دارد. 

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 
نرم افزار حسابداری مخصوص دفاتر قرض‌الحسنه کوچک و بزرگ
پذیرش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی مخصوص شبکه‌ی اینترنت و اینترانت
پذیرش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی در محیط ویندوز یا موبایل‌های اندروید و IOS
درباره‌ی شرکت
نشانی :تهران، بهجت‌آباد، بلوار کریم‌خان، خیابان حسن عضدی (آبان جنوبی)، کوچه آرنگ، پلاک چهار، طبقه اول
کد پستی : ۱۵۹۸۷۵۳۳۱۳
ایمیل : eshragh@gmail.com
تلفن دفتر : 88913078-021     ۱۰ صبح تا ۵ عصر
همراه فروش و آموزش : 2002819-0912
همراه پشتیبانی و خدمات : 2064617-0912