Telegram Instagram google plus facebook aparat RSS
آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی تحت وب شامل انواع وب سایت و برنامه‌های کاربردیمسبح تمام عیار | نرم افزار حسابداری طلا و جواهر | حسابداری زرگری | طلا و جواهر فروشینرم افزار حسابداری فروشگاهی / شرکتی / خدماتینرم افزار مخصوص دفاتر قرض الحسنهپذیریش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی در کاربری‌های مختلف اعم از اندروید، IOS، ویندوز و وبمسبح تمام‌عیار- نرم افزار حسابداری مخصوص طلا فروشان
شماره‌ی مطلب : ‌41 | تعداد بازدید : 2700

نرم افزار حسابداری چند ارزی ارزیسافت

محصول جدیدی از شرکت اشراق رایانه به بازار نرم‌افزارهای مالی ایران عرضه شد. این برنامه مخصوص حسابداری چند ارزی است و ارزیسافت نام دارد.  نرم افزار حسابداری چند ارزی ارزیسافت ادعا می‌کند: مانده‌حساب‌ها را به همان حالت ارزی نگهدارید؛ حسابداری، قیمت تمام‌شده، تعدیل و تراز را به او بسپارید. این برنامه خواهرخوانده نرم افزار حسابداری طلا فروشی است. در ادامه خلاصه‌ای از خصوصیات این برنامه آورده شده است. برای توضیحات کامل به سایت مخصوص این برنامه مراجعه کنید.

نرم افزار حسابداری چند ارزی

 

 √ تعریف دلخواه سه واحد ارزی و یک واحد اصلی همراه با تعداد ارقام اعشار، عناوین واحدهای اصلی و فرعی و سمبول‌های آنها.

√ نگهداری جمع گردش و مانده هر چهار حساب در یک خط برای همه سرفصل‌های کل و تفصیلی.

√ وضعیت حساب ارزی و ریالی هر شخص به‌صورت جداگانه در هر لحظه معلوم است. مثلا یک شخص یک مانده حساب ریالی، یک مانده حساب یورویی، یک مانده حساب دلاری و یک مانده حساب یوآنی دارد که با یک کلیک قابل نمایش و گزارش است.

√ صندوق‌ها به تعداد نامحدود قابل تعریف‌ هستند. هر صندوق می‌تواند دارای چهار نوع موجودی ارزی باشد. جمع گردش و مانده موجودی‌ها در هر لحظه معلوم است و برای تهیه گزارش ریز حساب بدهکاری و بستانکاری، هر صندوق یک حساب دفتری دارد که به‌سرعت تهیه می‌شود.

√ کالاها گروه‌بندی می‌شوند. هر کالا می‌تواند یک واحد اصلی، یک واحد فرعی و یک زیر واحد داشته باشد که این واحدها به نسبت‌های مختلف به‌هم مربوط می‌شوند. امکان تعریف مشخصات و تصویر اجناس وجود دارد. جدولی برای ثبت قیمت فروش لحظه‌ای کالاها وجود دارد.

√ اکانت‌های اینترنتی، حسابهای بانکی و سهامداران نیز دارای یک حساب اصلی و سه حساب ارزی در سیستم حسابداری ارزی هستند.

√ ارزش دفتری هزینه‌ها و درآمدها در نرم افزار حسابداری چند ارزی به همراه حساب‌های چهارگانه ارزی به‌صورت جداگانه‌ در هر لحظه قابل تهیه است.

√ وضعیت دقیق چک‌های دریافتنی و چک‌های پرداختنی ثبت و کنترل می‌شود. چک‌ها می‌توانند وصول شوند، مرجوع شوند، از بانک برگشت بخورند، پشت‌نویسی شوند و یا مستقیما به‌صندوق واریز شوند.جابجایی پول بین بانک‌ها و صندوق‌ها با کارمزد یا بدون کارمزد ممکن است.

√ فی روز هر سه ارز هنگام تنظیم فاکتورهای فروش، خرید و مرجوعی ثبت می‌شود. از این فی برای تهیه‌ حساب ارزش دفتری سرفصل‌های حسابداری استفاده می‌شود. امکان تبدیل مانده‌حساب نهایی هر فاکتور به سایر ارزها وجود دارد. مثلا می‌توان یک فاکتور را دلاری ثبت کرده و مانده حساب نهایی را به حساب ریالی شخص وارد کرد.

√ عملیاتی تحت عنوان تبدیلات حساب اشخاص، کار انتقال مقدار یا تمامی مانده حساب بدهکاری یا بستانکاری یکی از حساب‌های چهارگانه به دیگری را انجام می‌دهد. طی عملیاتی دیگر امکان اهداء یا دریافت تخفیف ارزی وجود دارد که به زیر حساب یکی از حساب‌های چهارگانه برده می‌شود. همچنین آخرین قیمت ارزها از طریق یک جدول به‌صورت لحظه‌ای توسط نرم افزار حسابداری چند ارزی ثبت می‌شود.

√ گزارشات اتوماتیک حسابداری همراه با تبدیل مانده‌حساب‌های ارزی به زیر حساب واحد اصلی انجام می‌شود. براساس نرخ روز ارزها، پس از محاسبه حساب ارزش دفتری کلیه حساب‌های کل و تفصیلی، اختلاف آنها با ارزش روز حساب‌های ارزی محاسبه شده و سند تعدیل تهیه می‌شود. به این ترتیب سود و زیان حاصل از تعدیل یا تسعیر محاسبه می‌شود.

 

سایت مخصوص نرم افزار حسابداری چند ارزی ارزیسافت :: arzisoft.ir

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 
نرم افزار حسابداری مخصوص دفاتر قرض‌الحسنه کوچک و بزرگ
پذیرش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی مخصوص شبکه‌ی اینترنت و اینترانت
پذیرش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی در محیط ویندوز یا موبایل‌های اندروید و IOS
درباره‌ی شرکت
نشانی :تهران، بهجت‌آباد، بلوار کریم‌خان، خیابان حسن عضدی (آبان جنوبی)، کوچه آرنگ، پلاک چهار، طبقه اول
کد پستی : ۱۵۹۸۷۵۳۳۱۳
ایمیل : eshragh@gmail.com
تلفن دفتر : 88913078-021     ۱۰ صبح تا ۵ عصر
همراه فروش و آموزش : 2002819-0912
همراه پشتیبانی و خدمات : 2064617-0912