Telegram Instagram google plus facebook aparat RSS
آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی تحت وب شامل انواع وب سایت و برنامه‌های کاربردیمسبح تمام عیار | نرم افزار حسابداری طلا و جواهر | حسابداری زرگری | طلا و جواهر فروشینرم افزار حسابداری فروشگاهی / شرکتی / خدماتینرم افزار مخصوص دفاتر قرض الحسنهپذیریش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی در کاربری‌های مختلف اعم از اندروید، IOS، ویندوز و وبمسبح تمام‌عیار- نرم افزار حسابداری مخصوص طلا فروشان
آخرین ویژگی‌های سپرده سبز
این نرم افزار دارای ویژگی‌های متعددی‌ست که در چارچوب اولیه برنامه وجود نداشته و ممکن است شما به آنها نیاز داشته باشید. با توجه به اینکه هدف ما به‌روزبودن و استفاده از تمامی فن‌آوری‌های نوین است، بنابراین ممکن است که ویژگی‌های برنامه در مقاطع زمانی مختلف بیشتر شود. شما می‌توانید از طریق این قسمت با آخرین ویژگی‌هایی که طراحی و برنامه‌نویسی شده‌اند آشنا شده و برای داشتن آنها با ما تماس برقرار کنید.

صفحه‌ی 1 از 1
مجموعا 10 ردیف یافت شد

حسابداری دوبل
باداشتن این ویژگی پس از ثبت هر فرایند، بلافاصله سند حسابداری دوبل آن ثبت شده و امکان استفاده از گزارشات متنوع حسابداری دوبل فراهم می‌شود. سرفصل‌های حسابداری و سرفصل‌های تفصیلی در بخش‌های اتوماتیک، به‌صورت پیش‌فرض توسط سیستم تعریف می‌شوند. همچنین سند افتتاحیه و اسناد اختتامیه نیز به‌صورت اتوماتیک توسط سیستم تهیه می‌شوند. امکان ثبت‌ سند دلخواه فراهم بوده و اسناد در سه سطح پیش‌نویس، موقت و دایم نگهداری می‌شوند. امکان انتخاب اسناد پیش‌نویس تراز جهت ترکیب‌کردن آنها و ثبت سند موقت فراهم است ضمن آنکه هنگام دایم‌کردن اسناد، امکان کنترل ماهیت مانده‌حساب سرفصل‌های کل حسابداری فراهم است. تعداد ارقام سرفصل‌های حسابداری به‌دلخواه شماست و تعریف محدوده‌های تفصیلی نیز به‌صورت دلخواه انجام می‌شود. گزارشات حسابداری دوبل شامل گزارشات زیر است که امکان محدودسازی، چاپ استاندارد و جستجو در آنها به‌راحتی فراهم است: تراز آزمایشی (چهار تا هشت ستونه)، سند خلاصه، سود و زیان، ترازنامه، ترازنامه‌ی ابتدای دوره در یک صفحه؛ دفاتر کل، معین، تفصیلی، مرکز هزینه، پروژه و دفتر روزنامه در یک صفحه‌؛ گزارش ویژه از سرفصل‌ها، به‌همراه گردش و مانده حساب‌های آنها در یک صفحه‌؛ و گزارشات مانده‌حساب‌های معین در کل، تفصیلی در کل، تفصیلی در معین، گردش و مانده حساب تفصیلی‌ها، پروژه‌ها، مراکز هزینه و گزارش کاربرگ هرکدام در صفحات مجزا.

ارسال و دریافت پیامک
از طریق این ویژه‌گی امکان ارسال و دریافت پیامک (SMS) از طریق یک مودم GSM یا webservice اینترنتی فراهم می‌شود. ارسال پیامک‌ معمولی، فوری و یا ارسال آدرس اینترنتی به‌همراه تشخیص شارژ باقی‌مانده و نمایش لحظه‌ای آن، تنها چند امکان ساده از مجموع امکانات این ویژه‌گی‌ست. در هنگام ارسال پیامک می‌توان یک جمله را به گروهی از شماره‌ها -که در یک جدول مجزا ثبت شده‌اند- ارسال کرد و یا اینکه گروه خاصی از مشتریان، کارمندان، سهامداران و یا اشخاص متفرقه را انتخاب کرده و پیام مخصوصی را به آنها ارسال کرد. پیامک‌های جدیدی که هر کاربر قصد ارسال آن‌را دارد، وارد یک صف انتظار می‌شوند و بدون آنکه خللی در کارهای دیگر سیستم وارد کنند به صورت اتوماتیک از همان کامپیوتر و یا سایر کامپیوترهای موجود در شبکه و حتا با مودم‌های متعدد ارسال می‌شوند. عملیات ارسال دارای یک صفحه‌ی جامع مخصوص خود است که توسط مدیر سیستم یا هرشخصی که صلاحیت بررسی داشته باشد قابل کنترل یا توقف است. کلیه‌ی پیامک‌های ارسالی در بانک اطلاعاتی ذخیره شده و وضعیت رسید یا عدم رسید آنها مشخص می‌شود. همچنین با داشتن این ویژه‌گی امکان دریافت و ثبت پیامک‌های رسیده و کنترل سیم‌کارت نیز به‌صورت جداگانه و در صفحات مجزا فراهم می‌شود. کلیه‌ی پیامک‌های دریافتی هنگام ورود به بانک اطلاعاتی، احراز هویت شده و با نام مشتری یا سایر اشخاصی که مشخصات آنها در سیستم ثبت‌شده‌است، اعلام دریافت شده و توسط سیستم اطلاع‌رسانی، تعداد پیامک‌های جدید، در صفحه‌ی اول برنامه، به اطلاع شما می‌رسد.

ثبت و نگهداری فایل‌های پیوست
با این ویزه‌گی امکان نگهداری کلیه‌ی فایل‌ها با فرمت‌های مختلف متنی، اجرایی، تصویری، ویدیویی و .. که مرتبط با فاکتورهای معاملات اعم از خرید، فروش، پرداخت، دریافت، پیش‌فاکتور، چک‌ها و مرجوعی‌ها و یا مربوط به بانک جامع اطلاعات هستند، فراهم می‌شود. باتوجه به اینکه در بانک جامع اطلاعات می‌توان درباره‌ی کالاها، اشخاص و سایر تفصیلی‌ها موضوعات مختلفی را ثبت کرد، بنابراین با داشتن امکان پیوست‌کردن فایل‌های مربوط به این تفصیلی‌ها، ارزش ویژه‌گی ثبت و نگهداری فایل‌های پیوست روشن‌تر می‌شود. ذخیره، بازیابی، ویرایش،حذف و مشاهده‌ی پیوست‌ها به‌سادگی انجام می‌شود. ضمن آنکه می‌توان به‌جای پیوست‌کردن یک فایل، نشانی آن برروی اینترنت یا کلاینتی از شبکه را ثبت و نگهداری کرد. تعداد پیوست‌ها برای هر فاکتور یا هر یادداشت در بانک جامع اطلاعات نامحدود است و همیشه رونوشتی از پیوست‌ها در یک دایرکتوری مشخص در کامپیوتر مرکزی ذخیره می‌شود که مراجعه‌ی به آرشیو این اطلاعات، به آسانی و با چند کلیک ساده ممکن می‌شود.


ص 1 از 1 1
نرم افزار حسابداری مخصوص دفاتر قرض‌الحسنه کوچک و بزرگ
پذیرش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی مخصوص شبکه‌ی اینترنت و اینترانت
پذیرش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی در محیط ویندوز یا موبایل‌های اندروید و IOS
درباره‌ی شرکت
نشانی :تهران، بهجت‌آباد، بلوار کریم‌خان، خیابان حسن عضدی (آبان جنوبی)، کوچه آرنگ، پلاک چهار، طبقه اول
کد پستی : ۱۵۹۸۷۵۳۳۱۳
ایمیل : eshragh@gmail.com
تلفن دفتر : 88913078-021     ۱۰ صبح تا ۵ عصر
همراه فروش و آموزش : 2002819-0912
همراه پشتیبانی و خدمات : 2064617-0912